Radlin promował się w Monachium!

2

Miasto Radlin zadebiutowało na targach międzynarodowych. W dniach od 7 do 9 października, stoisko promocyjne naszego miasta odwiedzali inwestorzy z całej Europy, podczas największych targów inwestycyjnych na naszym kontynencie „Expo Real” w Monachium. Zainteresowanie Radlinem było całkiem spore zarówno ze strony przedsiębiorców, jak i miast oraz regionów w różnych zakątkach Europy.

Do Monachium reprezentacja Radlina przyjechała głównie aby promować tereny inwestycyjne, jak również promować miasto jako takie. Miasto, wraz ze swoim stoiskiem i charakterystycznym symbolem serca, wzbudzało spore zainteresowanie. Udało się nawiązać kilka cennych kontaktów, głównie z branży obrotu nieruchomości jak również i administracji. Zainteresowani pytali o lokalizację miasta, jego charakterystykę, oraz o przeznaczenie konkretnych terenów.
Oprócz naszego miasta z najbliższego regionu zaprezentowały się tylko Jastrzębie Zdrój, Rybnik oraz – w ramach wspólnego stoiska Województwa Śląskiego – Wodzisław Śląski.
Co ciekawe, Radlin był najprawdopodobniej najmniejszym miastem, jakie pojawiło się na targach.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne

pasek